Platforma pomocy gdyńskim opiekunom dzieci z niepełnosprawnościami.

Za nami pierwsze dni wakacji. Przed nami ich długie tygodnie. Słońce, radość, zabawa i… brak szkoły. Dla wielu rodziców i dzieci to czas, na który czekają cały rok. Dla wielu jednak to czas opuszczenia, samotności i pytań. Co robić? Jak zagospodarować te dni. Czy w naszym mieście są atrakcje dla dzieci z niepełnosprawnościami? Gdzie możemy iść, a jakie miejsca lepiej omijać?

Chcemy Was zaprosić do wakacyjnego projektu #JesteśMY.

W najbliższych miesiącach zorganizujemy kilka fajnych wydarzeń, w których odnajdą się dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Będziemy Was informować co i kiedy się wydarzy. Dlaczego nie podajemy kolejnych dat i miejsc? Bo to projekt otwarty tworzony wspólnie z rodzicami i przyjaciółmi osób z niepełnosprawnościami. Szukamy przyjaznych miejsc. Tam zorganizujemy nasze wydarzenia. Szukamy także atrakcji dostępnych wszystkim.

Czekamy na Wasze propozycje. Czekamy na informacje o tym, gdzie warto się udać tego lata. Wreszcie czekamy na Wasze fotorelacje z wakacyjnych przygód. Jak spędzacie czas? Gdzie chodzicie? Dlaczego warto tym się podzielić? Bywajmy. Nie bójmy się, przecierajmy szlaki, pokazujmy, że #JesteśMY. Gdynia to nasze miasto – dostępne dla wszystkich.